19.6.2017

Charitatívna dražba: 22 150 eur pre klub Jupie FŠMH

Obrázok

Marek navštívil golfové ihrisko na košickej Alpinke. V rámci charitatívneho turnaja si zahral v jednom flajte spoločne s reprezentačným trénerom Jánom Kozákom a v rámci dražby vyzbieral pre svoju detskú futbalovú školu Jupie FŠMH  sumu 22 150 eur.

,,Je to naozaj krásna suma. Našim malým futbalistom v našej škole to určite pomôže,“ povedal Marek po prevzatí šeku na viac ako 20-tisíc eur.

Čo všetko sa dražilo? Marekové dresy, kopačky, neapolské kapitánske pásky, ale aj dres jeho spoluhráčov Pepeho Reinu, Joseho Callejona, Lorenza Insigneho a Driesa Mertensa.

Po dražbe sa Marek vydal na golfové ihrisko, kde mu spoločnosť vo flighte mu robil reprezentačný tréner Ján Kozák. 

,,Bol som veľmi rád, že som dostal takého golfovo zručného partnera. Mám sa od neho čo učiť, pretože ja som na golfovom ihrisku úplným amatérom,“ usmieval sa Marek.

To, že Marek sa objavil v Košiciach prijal reprezentačný tréner všetkými desiatimi. ,,Musím však povedať, že to nebola moja zásluha. Zavolali ho sem iní ľudia a ja som len rád. Na vlastné oči videl, koľko má v Košiciach úprimných fanúšikov. Vravel, že golf veľmi nehrá, ale keď sme sa lúčili po zápase proti Litve, tak som mu navrhol, aby to trochu potrénoval,“ uviedol Ján Kozák.

Galéria