29.8.2017

Darček pre Mareka

Obrázok

Obrovská narodeninová pohľadnica dnes prekvapila slovenskú futbalovú hviezdu Mareka Hamšíka. Pohľadnicu s originálnymi blahoželaniami mu k nedávnym tridsiatym narodeninám venovali slovenskí futbaloví fanúšikovia.

Fanúšikovia počas predošlých týždňov písali Marekovi odkazy s blahoželaniami na sociálnej sieti. Vďaka poisťovni Generali sa dostali až k ich miláčikovi.  

Po tlačovej konferencii pred kvalifikačným zápasom so Slovinskom prekvapila Mareka obrovská narodeninová pohľadnica (rozmery 5 x 2,5 metra) s originálnymi fotografiami a blahoželaniami - odkazy na sociálne siete mu poslalo vyše 600 priaznivcov.

„Je úžasné vidieť, koľko mám na Slovensku fanúšikov a ako veľmi mi prajú. Pokúsim sa ich nesklamať a podávať čo najlepšie výkony,“ povedal po prevzatí pohľadnice Marek. ,,Určite je to veľmi kreatívny a milý darček. Naozaj, veľmi ma to potešilo. Aj tie gratulácie od fanúšikov na zadnej strane obrovskej pohľadnice, veľmi im za to ďakujem. Vzhľadom na rozmery to asi do auta nedám. Keďže Generali je sponzorom mojej futbalovej školy Jupie v Banskej Bystrici, tak to vystavím niekde k ihriskám," pokračoval s úsmevom Hamšík.

 „Marek je neskutočný futbalový fenomén a tiež úžasný človek. Sme radi, že sme mu doručením prianí urobili radosť. Fanúšikom sme zasa sprostredkovali možnosť zablahoželať ich futbalovému idolu. Marekovi prajeme úspechy s reprezentáciou a v nadchádzajúcej sezóne tiež ako kapitánovi SSC Neapol v talianskej lige aj v lige majstrov,“povedal predseda predstavenstva a generálny riaditeľ poisťovne Generali Roman Juráš, ktorý v mene fanúšikov odovzdal pohľadnicu Marekovi v Olympijskom tréningovom centre Slovenska v Šamoríne.

Fanúšikovia sa môžu s pohľadnicou odfotiť

Odfotografovať sa s Marekovým narodeninovým darčekom budú môcť aj fanúšikovia. A to v už piatok pred kľúčovým kvalifikačným zápasom o postup na majstrovstvá sveta so Slovinskom priamo pred trnavskou City Arénou.

Piati z nich, ktorí zavesia fotku na Facebook alebo Instagram s hashtagom #megapohladnica, vyhrajú originálne reprezentačné dresy s podpisom Mareka Hamšíka.

Galéria