5.2.2012

Dorasty JUPIE v zimnej príprave v Podbrezovej

Obrázok

Dňa 5.2. 2012 v rámci zimnej prípravy odohrali starší a mladší dorast  JUPIE Podlavice prípravné stretnutia na pôde v Podbrezovej - Skalici. Na novovybudovanej umelej tráve v Podbrezovej starší dorast JUPIE nakoniec podľahol starším dorastencom ŽP Podbrezová 1:0 po polčase 0:O.

V druhom stretnutí nastúpili mladší dorastenci JUPIE Podlavice proti mladším dorastencom ŽP Podbrezová s konečným výsledkom 0:O. Zápas na novej umelej tráve v silnom mraze priniesol futbal dobrej úrovne, v ktorom naši chlapci hrali hlavne v 1. polčase veľmi dobrý kombinačný futbal, ktorému chýbalo len gólové zakončenie. Zápas v ktorom mali o niečo viac z hry mladší dorastenci z JUPIE sa nakoniec skončil bezgólovou remízou. V zápase tréneri mali možnosť si vyskúšať aj hráčov, ktorí sú na zimnej skúške aj z iných mužstiev. Zápas im napovedal, ktorí chlapci by prišli do úvahy pre jarné boje v 1. lige.