16.12.2018

FŠMH U11: turnaje v Trnave a v Badíne

Obrázok

V závere roka 2018 sme sa s družstvami kategórie U11 zúčastnili halových turnajov. Prvá skupina sa zúčastnila halového turnaja v Trnave 9.12.2018 a druhá skupina  halového turnaja v Badíne 16.12.2018 . Všetci chlapci dostali priestor aby predviedli svoje výkony na palubovkách . Získali sme nové skúsenosti a poznatky , ktoré využijeme v ďalšom tréningovom procese. 

Spartak Cup 2018

Družstvo JUPIE FŠMH U11 sa zúčastnilo na turnaji, ktorý zorganizoval klub FC Spartak Trnava v Mestskej Športovej hale. Turnaj bol zaujímavý tým, že o poradí v skupine rozhodoval vyšší počet strelených gólov – čo nám pomohlo postúpiť do boja o 3.miesto . V základnej skupine sme obsadili druhé miesto za neskorším víťazom FC Spartak Trnava bieli. V zápase o tretie miesto sme viedli už 4:0, napokon sme po prehre 6:7 obsadili konečné štvrté miesto , keď nás Inter Bratislava v závere dostal pod veľký tlak , ktorý v poslednej minúte aj korunoval víťazným gólom. Získali sme množstvo nových skúseností . Najlepším brankárom turnaja bol vyhlásený Michal Račák (JUPIE FŠMH).

Výsledky:

Základná skupina: JUPIE FŠMH - 1. FC Slovácko 9:0, FC Spartak Trnava bieli 3:7, FŠ Róberta Hanka 3:5

O 3. miesto: JUPIE FŠMH - Inter Bratislava 6:7

Strelci gólov: Trnavský 6, Slavinskyi 6, Rohár 4, Brašeň 2, Krnáč 2, Palider 1

JUPIE FŠMH: Račák, Štefaňák - Palider, Krnáč, Kročka, Kalafut, Trnavský, Slavinskyi, Rohár, Brašeň

Konečné umiestnenie:

1. FC Spartak Trnava bieli, 2. DAC Dunajská Streda, 3. Inter Bratislava, 4. JUPIE FŠMH, 5. FC Spartak Trnava červení, 6. Futbalová škola Róberta Hanka, 7. 1. FC Slovácko, 8. FK Pohronie

U11: O pohár MFK Dukla 2018

Družstvo JUPIE FŠMH U11 sa zúčastnilo na turnaji, ktorý zorganizoval klub MFK Dukla Banská Bystrica v hale v Badíne. Keďže sme postupne chceli vidieť hrať všetkých zdravých hráčov, príležitosť dostali len tí, ktorí sa nezúčastnili turnaja v Trnave. Pri systéme každý s každým sme obsadili konečné druhé miesto, keď o poradí rozhodol lepší vzájomný zápas s družstvom FK Železiarne Podbrezová. Najlepším hráčom nášho družstva bol vyhlásený brankár Marko Soták.

Výsledky: JUPIE FŠMH - MFK Dukla Banská Bystrica 1:1, MFK Dolný Kubín 4:2, FK Železiarne Podbrezová 3:2, MŠK FOMAT Martin 0:6

Strelci gólov: Dian 2, Syč 2, Soták 1, Prostredný 1, Hajíček 1, Šoltés 1

JUPIE FŠMH: Soták - Dian, Balaj, Duraj, Mala, Vigaš, Murgaš, Štefanovský, Prostredný, Syč, Hajíček, Šoltés, Chvála

Konečné umiestnenie:

1. MŠK FOMAT Martin (9 bodov), 2. JUPIE FŠMH (7 bodov), 3. FK Železiarne Podbrezová (7 bodov), 4. MFK Dolný Kubín (4 body), 5. MFK Dukla Banská Bystrica (1 bod)

Informovali tréneri P.Palider , I.Krnáč a vedúci družstva P.Račák

Galéria