3.4.2022

Jupie Cup U8 2022

Obrázok

V športovej hale v Badíne sa uskutočnil Jupie Cup U8. Z víťazstva sa tešilo mužstvo ,,Jupie FŠMH” Žltí.

,,Chlapci odohrali domáci turnaj, kde opäť ukázali svoje kvality, zlepšenia, prehľad na ihrisku, individuálnu silu, kolektívnu hru a krásne akcie. Tiež sme videli aj nejaké nedostatky, teda chyby, na ktorých musíme a budeme opäť pracovať na tréningoch a snažiť sa napredovať, keďže sú to 6-7 roční chlapci, teraz sa z nich dá vytiahnuť čo najviac. Modrému teamu dnes trošku neprialo športové šťastie pri zakončení, hlavne v dvoch tesných zápasoch, kde sa naozaj nepremenilo množstvo gólových šancí, ale aj o tomto je futbal... o šťastí... ale nevešiame hlavy, boli tam aj krásne momenty, individuálne prieniky a zakončenia, a v neposlednom rade obrovské nasadenie a bojovnosť.

Žltý team dnes trošku musel zabojovať proti „Dukle BB“, čo sa priznávame asi všetci tréneri, že sme to nečakali, ale ako vidíte aj vy, každý zápas je iný, a vždy treba bojovať do konca. Tu sa chceme poďakovať aj Vám rodičia, za obrovskú „fanúšikovskú podporu“, chlapcov to opäť nakoplo k bojovnosti a nakoniec k víťazstvu. Individuálne nejdeme hodnotiť, je to priskoro, chlapci začínajú byť skvelá partia, kolektív, kamaráti, čo je tiež vo futbale veľmi dôležité, pretože je to kolektívna hra.

Čo dodať na záver?? Pizza, posedenie, šantenie a radosť z výhier, zápasov, gólov, to je to, čo nás všetkých posúva vpred a tu si uvedomujeme, že sa stávame „jednou veľkou futbalovou rodinou“ a to čo robíme má zmysel nie len pre deti, ale i pre nás trénerov.

Ešte raz veľké ďakujeme za krásne strávenú futbalovú sobotu. Užite si zvyšok víkendu a tešíme sa na deti v pondelok na tréningu,“ uviedli tréneri Milan, Peter, Henrich:  

Výsledky:

Jupie FŠMH Žltí:Jupie FŠMH Modrí 12:0, Fomat Martin 11:1, MFK Detva 12:0, MFK Dukla 3:1.

Góly ,,Žltí”:Bulík 7, Suja 6, Juhász 6, Hamšík 5, Gibala 5, Kollárik 4, Kiedžuch 3, Dovčiak 2  

Jupie FŠMH Modrí:Jupie FŠMH Žltí 0:12, Fomat Martin 2:3, MFK Detva 9:0, MFK Dukla 0:2

Góly ,,Modrí”:Mala 4, Peter Pio Cibuľa 2, Csordás 2, Kollár 2, Martin Pio Cibuľa, Fazekaš a Curran 0

Galéria