20.6.2018

Jupie FŠMH: 3. miesto v Bratislave

Obrázok

Časť nášho mužstva U9 zúčastnila kvalitne obsadeného medzinárodného turnaja v Bratislave pod záštitou miestneho NŠK.

Výsledky:

Jupie FŠMH – Csorna (Maď.) 4:0 (Gereg 2, Zelina, Veselovský), FA Lafranconi FTVŠ UK 5:1 (Gereg 3, Helexa, Filipovič), Slovan Bratislava 1:1 (Ďurovec), NŠK 1922 Bratislava 2:0 (Gereg, Zelina), Rača 0:1, Mosonmagyaróvár (Maď.) 2:2 (Gereg, Matejko)

Jupie FŠMH U9:Š.Kapustík, Matejko, Medveď, Veselovský, Húska, Filipovič, Lukáč, Husár, Ďurovec, Zelina, Gereg, Helexa, Beľa

,,Turnaj sa hral 6+1 na celú šírku ihriska. Pre našich chlapcov to bolo niečo nové , nakoľko hrávame 4+1 na štvrť ihriska. Naši chlapci obsadili celkové 3.miesto, podali veľmi dobrý výkon a len vlastnými chybami sme sa pripravili o celkové víťazstvo. Najlepší zápas sme odohrali proti ŠK Slovan Bratislava, ktorý bol z oboch strán na veľmi vysokej úrovni a skončil sa zaslúženou remízou. Osudným ohľadom nášho celkového umiestnenia, sa stala jediná naša prehra s FK Rača, keď sa súper počas celého zápasu dostal 2x na našu polovicu, no my sme drvivú prevahu nedokázali zužitkovať. Celkove však herný prejav a výkon mužstva hodnotíme veľmi pozitívne, keď chlapci vo veľkej horúčave dokázali dominovať nad každým súperom (s výnimkou Slovana).“ Uviedol tréner Marcel Jelenčík.

Galéria