26.10.2017

Jupie FŠMH sa stal víťazom mini Champions League!!!

Obrázok

Bravó chlapci!!!!! Tím Jupie FŠMH U12 sa stal prestížneho podujatia mini Champions League!

Po postupe do celoslovenského finále v Nemšovej sme boli zaradení do skupiny B s mužstvami FK Poprad, FC Baník Prievidza a OŠK Moravany nad Váhom (Futbalová škola Roberta Hanka). Postup do druhého dňa mali zaručené mužstvá, ktoré obsadili prvé a druhé miesto. Postupne sme porazili FC Baník Prievidza 2:1, OŠK Moravany n. Váhom 4:1 a FK Poprad 8:2.
Počas druhého dňa sme odohrali tri kvalitné zápasy s postupujúcimi mužstvami zo skupiny A a opätovne zápas s FK Poprad.
Naša forma gradovala a aj počas druhého dňa sme si udržali neporaziteľnosť. Poradili sme si s FC Petržalka 3:1, MŠK Fomat Martin 3:2 a FK Poprad 5:2.


Celkovo sme počas turnaja odohrali 6 zápasov s bilanciou 6 víťazstiev a skóre 25:9. Ako jediné mužstvo sme počas dvoch dní nestratili ani bod a právom sme získali prvenstvo v 13. ročníku turnaja MINI CHAMPIONS LIGA SLOVENSKO 2017.
Ako víťaz sme získali putovný pohár, na ktorý bude vyryté meno nášho klubu a celý rok ho budeme vlastniť. Chlapci zároveň získali vstupenky na medzištátny zápas Slovensko - Nórsko, ktorý sa odohrá 14.11.2017 v Trnave.

Dominanciu našich hráčov sme potvrdili aj v zisku individuálnych ocenení. Za najlepšieho brankára bol vyhlásený Matúš Pernický a korunu najlepšieho strelca získal Jakub Ďurica.

Jupie FŠMH U12: Matúš Pernický, Martin Marček, Filip Lehocký, Oliver Štroffek, Jakub Majer, Ján Cílik, Samuel Slezák, Andrej Paulovčík, Thomas Maďar, Šimon Štellmach, Jakub Ďurica, Adam Bubelíny, Lukáš Biely.

Góly Jupie: Ďurica 10, Bubelíny 7, Lehocký 3, Biely 3, Majer 1, Štroffek 1

Galéria