Tím Jupie FŠMH U17 absolvoval medzinárodný turnaj Pavlovič Cup 2017 v Prešove.

Výsledky:

1. FC Tatran Prešov – Jupie FŠMH 1:1

Gól: Végh
Prvý zápas na turnaji sme odohrali s domácim Prešovom. Prvý polčas sme pôsobili ustráchane a chýbalo nám väčšie sebavedomie, čo domáci využili a po prvom polčase viedli 1:0. V druhom polčase sme pôsobili podstatne lepšie ako v prvom viac sme si dovolili a vypracovali sme si viac šancí ako domáci Prešov avšak premeniť sa nám podarilo len jednu z nich.

FC Lokomotíva Košice – Jupie FŠMH 3:1

Gól: Végh
Do zápasu sme nevstúpili dobre, prvý polčas sme pôsobili zaspato a chýbal nám väčší dôraz v osobných súbojoch, zaslúžene sme tak prehrávali po prvom polčase 2:0. Druhý polčas sme začali lepšie ako prvý, vypracovali sme si 3-4 tutovky na gól avšak premeniť sa nám podarilo tak isto ako v prvom zápase len jednu z nich.

Jupie FŠMH – MFK Sandecja Nowy Sacz 1:3

Gól: Végh
Ďalší zápas na turnaji sme odohrali proti Poľskému tímu Sandecja Nowy Sacz. Prvý polčas Poľský tím dominoval a my sme sa len bránili, súper nás takmer do žiadnej šance nepustil. Druhý polčas sme začali lepšie ako prvý, začali sme hrať agresívnejšie, dôraznejšie a hra sa v druhom polčase vyrovnala čo nám však na víťazstvo nestačilo a Poľskému súperovi sme podľahli 3:1.

Jupie FŠMH - Mezőkövesd Zsóry FC 1:1

Gól: Martinka
V poslednom zápase na turnaji sme s Maďarským tímom bojovali o tretie miesto na turnaji. Od začiatku zápasu sme boli na ihrisku lepším tímom. Vypracovali sme si množstvo šancí z ktorých sa nám nakoniec bohužiaľ podarilo premeniť len jednu. Súperovi sa podarilo skórovať z jednej polo šance a to mu stačilo na remízu 1:1 čo súpera posunulo na 3 priečku a naopak my sme skončili na turnaji na poslednom mieste.