18.4.2022

Parádne obsadený turnaj THIS IS MY SEN v Trenčíne: výborný výsledok tímu U11

Obrázok

Naši chlapci z kategórie U11 sa zúčastnili kvalitného medzinárodného turnaja THIS IS MY SEN v Trenčíne. Dosiahli výborné výsledky,.

,,Po dvoch rokoch problémov s Covid-om sa tento turnaj neuskutočnil ale tento rok to organizátor AS Trenčín vynahradil veľmi kvalitnou účasťou a systémom turnaja každý s každým. Na turnaji sa zúčastnilo 16 klubov z rôznych európskych krajín, z Anglicka, z Belgicka, z Talianska, z Čiech, z Chorvátska, z Poľska, z Maďarska a zo Slovenska.

Naši chlapci mali možnosť priamo na ihrisku sa konfrontovať s kvalitnými hráčmi a rôznym herným štýlom. Zápasy sa hrali na hlavnom štadióne AS Trenčín - naraz na troch hracích plochách - 1x18 minút - 6+1 hráčov na hracej ploche . Odohrali sme 15 zápasov. Chlapci ukázali kvalitné výkony, postupne zo seba striasli nervozitu a dokázali poraziť SSC Neapol, MTK Budapešť, remizovali so Slaviou Praha. V priamej konfrontácii slovenských klubov porazili DAC D.Stredu, Slovan, Trnavu, Výber Trenčianskeho kraja a remizovali s domácim AS Trenčín. V troch zápasoch sme prehrali tesne 0:1 (Sparta, Ostrava, Lubin). V každom z nich sme odohrali vyrovnané zápasy a rozhodli len maličkosti . S víťazom, s Hajdukom Split sme si do štatistík zapísali najvyššiu prehru, keď nás prekvapil hneď prvý deň. Chorváti sa stali zaslúženým víťazom, keď predvádzali na túto kategóriu nadpriemerné technicko-taktické výkony s výbornou organizáciou. Prehrali iba jeden zápas na turnaji. Výborný výkon sme predviedli od začiatku proti Club Bruggy - žiaľ v závere sme už viac mysleli iba na útočenie, čo sa nám kruto vypomstilo a súper z protiútokov efektívne zakončoval . Nevyšiel nám začiatok zápasu s FC Liverpool , keď sme inkasovali hneď po zahájení hry a už sme to "neotočili" . V poslednom zápase turnaja sme sa stretli s DAC D.Streda. Zápas bol zaujímavý, dôrazný, napínavý - chlapci sa dokázali povzbudiť a "vyhecovať" a s turnajom sme sa rozlúčili víťazstvom 3:2.

Naši chalani dobre reprezentovali, snažili sme sa hrať kombinačne, celoplošne, aktívne bez lopty a sebavedome na lopte. V niektorých zápasoch to úplne nevyšlo aj vďaka kvalitným súperom a nakoniec sme na turnaji obsadili 9.miesto. Všetci si z turnaja odnášame zaujímavé zážitky a kvalitné herné skúsenosti. Ďakujeme Hamšík Akademy za to , že sme sa mohli zúčastniť takéhoto kvalitného turnaja na Slovensku a rodičom za stálu podporu,“ uviedol tréner Patrik Palider. 

Hamšík Akademy U11: Siman S. , Hiadlovský N. - Bačko M., Pavlík M. , Vaník D. , Ružbacký L. , Hamšík L. , Bernolák L. , Mondzo E. , Soják S. , Mikloško A. , Ružbacký J. , Nemčok O., Vitouš A..

Tréneri: Palider P., Pavlík V. 

Galéria