23.2.2018

U 10: prípravný zápas a turnaje

Obrázok

Cestou na turnaj v Košiciach tím Jupie FŠMH U 10 odohral halový zápas v Lučenci. V dobrej hale a proti kvalitnému súperovi sme hrali zápas 35+35+15 minút s celkovým skóre 13:11.

Na druhý deň sme absolvovali halový futbalový turnaj v Košiciach . Chceli sme sa ho zúčastniť aby sme sa stretli s družstvami z východného Slovenska a konfrontovali tak našu výkonnosť . Niektorí chlapci však nemohli ísť, lebo podľahli chrípke.

Nominovaní hráči sa snažili a odohrali dobré zápasy. Hoci sme v dvoch zápasoch prehrali, herne sme nezaostávali, góly sme inkasovali po nedôslednom bránení a hlavne sme v koncovke nepremenili dostatok gólových situácií. Taktiež sme s družstvom DVTK Diósgyőr striedali počas turnaja najviac hráčov. Dúfame, že získané skúsenosti hráči využijú aj v ďalších zápasoch a turnajoch .

Výsledky zápasov :

Jupie FŠMH – DVTK Diósgyőr 2:0, FK Košice modrí 4:1, FK Košice žltí 4:4, Slavoj Trebišov 2:4, MFK Zemplín Michalovce 2:3.

Jupie FŠMH: Štefaňák - Rohár, Trnavský, Kalafut, Syč, Dian, Prostredný, Kročka, Huťka, Balaj, Hanula, Krnáč.

Konečné poradie: 1. Trebišov 13 bodov, 2. Michalovce 10, 3. Jupie FŠMH 7, 4.  Diósgyőr 7 b, 5. FK Košice žltí 5, 6. FK Košice 0.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ďalší víkend sme sa zúčastnili dvoch turnajov. Dali sme príležitosť všetkým momentálne zdravým a prítomným hráčom

V sobotu sme absolvovali turnaja v Badíne – Dukla Cup U10. Odohrali sme 4 zápasy po 25 minút. Chlapci si mohli zahrať zaujímavé zápasy s vyrovnanými súpermi . Snaha nám nechýbala, lepšie by sme sa mali však ponúkať do rozohrávky, lepšie preberať loptu a spolupracovať do kombinácie. Gólov sme mohli streliť viac, ak by sme v koncovke boli presnejší. Brankári ukázali dobré výkony.

Výsledky: Jupie FŠMH - Dukla 2:4, Zvolen 0:3, Martin 1:3, Podbrezová 2:1.

Strelci gólov Jupie: Syč, Duraj, Kalafut, Dian, Rafaj.

Jupie FŠMH: Štefaňák - Račák, Krnáč, Balaj, Duraj, Dian, Paulík, Kalafut, Syč, Murgaš, Mala, Šoltés.

Konečné poradie: 1.Zvolen, 2. Martin, 3. Podbrezová, 4. Dukla BB, 5. Jupie FŠMH.

V nedeľu sa deväť hráčov zúčastnilo turnaja v Detve – Detva Cup U10. Absolvovali 5 zápasov po 15 minút proti zaujímavým súperom. Odohrali sme dobré zápasy, vedeli sme si vypracovať gólové situácie, ktoré sme aj premieňali. Až v zápasoch s Žiarom a Vranovom sme urobili chyby pri bránení , ktoré sa nám vypomstili a v zápase o 3. miesto sme nakoniec trošku nešťastne prehrali až po penaltovom rozstrele. Celkove sme odohrali v tomto zložení dobré zápasy a za súpermi sme nezaostávali.

Výsledky: Jupie FŠMH - Lučenec 2:0, R.Sobota 4:0, Pohronie 1:2, Hriňová 2:0. O 3.miesto: Vranov 1:1, 3:4 na pk

Strelci gólov Jupie: Trnavský 4, Palider 3, Brašeň, Prostredný, vlastný

Jupie FŠMH: Mala - Račák, Trnavský, Palider, Kováč, Prostredný, Ďuroš, Hájiček, Brašeň.

Konečné poradie: 1. FK Pohronie Žiar nad Hronom, 2. FC Petržalka, 3. MFK CFT Vranov nad Topľou, 4. FŠMH Jupie Banská Bystrica, 5. MŠK Rimavská Sobota, 6. MFK Zvolen, 7. MŠK Novohrad Lučenec, 8. MFK Detva, 9. MFK Spartak Hriňová, 10. SC Tegmenbau Kittsee.