22.1.2018

U12: víťazstvo na turnaji v Badíne

Obrázok

Hráči Jupie FŠMH U12 vyhrali ,,domáci“ halový turnaj v Badíne.

,,Naši chlapci skončili na peknom 1. mieste, keď dominovali počas celého turnaja. Aj keď prvé minúty sme sa oťukávali ale postupom hry a  každým jedným zápasom sme zvyšovali svoju hru a chuť byť lepší od zápasu k zápasu. Hlavne sa mi ako trénerovi ľúbilo to, čo sme si z chlapcami povedali a hlavne to čo sme na tréningoch začali praktizovať. A to  sa začína pomaly ale isto objavovať aj v samotnej hre, čo ma viac teší ako  ,,výsledky" . Ale ďalej budeme pracovať na tom aby sme boli ešte lepši a aby sa nám samotný futbal hral ľahšie, a hlavne aby chlapci mali  z toho zápasu či počas neho  pocit, že dali do toho všetko čo sme natrénovali a aby sa futbalom bavili. Posledné veľké ďakujem patrí nepochybne rodičom, ktorí sa počas turnaja starali o nás a hlavne o to, aby samotný priebeh turnaja prebehol hladko. Ďakujeme!“ povedal Tomáš Ugróczy, tréner U12.

Výsledky

Jupie FŠHM – MFK Dukla Banská Bystrica 2:1, FK. Železiarne Podbrezová - MFK Zvolen 1:2, Jupie FŠHM – FC Baník Prievidza 7:1, MFK Dukla Banská Bystrica – FK Železiarne Podbrezová 1:5,  MFK Zvolen - FC Baník Prievidza 5:1, FK Železiarne Podbrezová - Jupie FŠHM 1:3, FC Baník Prievidza – MFK Dukla Banská Bystrica 1:7, Jupie FŠHM – MFK Zvolen 5:2, FC Baník Prievidza - FK Železiarne Podbrezová 1:7, MFK Zvolen - MFK Dukla Banská Bystrica 5:2.

Jupie FŠHM :Matúš Pernický, Martin Marček, Thomas Maďar, Jakub Majer, Filip Lehocký, Oliver Štroffek, Tobias Steiniger, Šimon Vrbický, Alex Šálka, Samuel Slezák, Lukáš Helexa,

Strelci Jupie: J. Majer 7, Filip Lehocký 3, Samuel Slezák a Lukáš Helexa 2, Oliver Štroffek, Tobias Steiniger a  Alex Šálka 1 gól.

Na turnaji sme mali ocenených aj najlepšieho hráča : Lukáša Helexu, a najlepšieho strelca :  Jakuba Majera.

Galéria