JUPIE autobus

 

PONDELOK

 U19
   
zastávka Odchod
Príchod
OŠG 14:55 18:09
ul.29.augusta (smer Sás.) 14:58 18:04
Ďumbierska 15:04 18:01
Rudohorská pošta 15:06 17:59
Salve 15:08 17:54
Severná 15:13 17:52
Strieborné 15:15 17:50
Podlavice, ihrisko 15:18 17:47
THK, rázc. 15:20 17:45
Kyjevské nám. 15:22 17:43
Radvaň, pošta 15:25 17:40
ZVT 15:27 17:38
Badín, ihrisko 15:35 17:30

 

 U11+12+13
   
zastávka Odchod
Príchod
Vlkanová 15:50 19:43
Badín škola 15:55 19:40
Rakytovce 15:58 19:37
Pošta 5 Radvaň 16:05 19:32
Podháj 16:12 19:25
Poľná 16:16 19:18
Kyjevské námestie 16:20 19:15
THK 16:23 19:12
Podlavice 16:25 19:08
Severná 16:28 19:05
OŠG 16:38 18:55
Rudlová 16:50 18:45

 

UTOROK

 U19
   
zastávka Odchod
Príchod
OŠG 14:55 18:09
ul.29.augusta (smer Sás.) 14:58 18:04
Ďumbierska 15:04 18:01
Rudohorská pošta 15:06 17:59
Salve 15:08 17:54
Severná 15:13 17:52
Strieborné nám. 15:15 17:50
Podlavice, ihrisko 15:18 17:47
THK, rázc. 15:20 17:45
Kyjevské nám. 15:22 17:43
Radvaň, pošta 15:25 17:40
ZVT 15:27 17:38
Badín 15:35 17:30

 

 U11-13
   
zastávka Odchod
Príchod
Vlkanová 15:50 19:50
Badín škola 15:55 19:46
Rakytovce 16:00 19:42
Podháj 16:03 19:39
Kyjevské námestie 16:12 19:30
THK 16:20 19:23
Podlavice 16:23 19:18
OŠG 16:35 18:55
Rudlová 16:45 18:50

 

STREDA

 U17
   
zastávka Odchod
Príchod
OŠG 14:55 18:09
ul.29.augusta (smer Sás.) 14:58 18:04
Ďumbierska 15:04 18:01
Rudohorská pošta 15:06 17:59
Salve 15:08 17:54
Severná 15:13 17:52
Strieborné nám. 15:15 17:50
Podlavice, ihrisko 15:18 17:47
THK, rázc. 15:20 17:45
Kyjevské nám. 15:22 17:43
Radvaň, pošta 15:25 17:40
ZVT 15:27 17:38
Badín 15:35 17:30

 

 U12
   
zastávka Odchod
Príchod
Vlkanová 15:50 19:43
Badín škola 15:55 19:40
Rakytovce 16:00 19:37
Pošta 5, Radvaň 16:05 19:32
Podháj 16:12 19:25
Poľná 16:16 19:18
Kyjevské námestie 16:20 19:15
THK 16:23 19:12
Severná 16:28 19:05
OŠG 16:38 18:55
Rudlová 16:50 18:45

 

ŠTVRTOK

 U19
   
zastávka Odchod
Príchod
OŠG 14:55 18:09
ul.29.augusta (smer Sás.) 14:58 18:04
Ďumbierska 15:04 18:01
Rudohorská pošta 15:06 17:59
Salve 15:08 17:54
Severná 15:13 17:52
Strieborné nám. 15:15 17:50
Podlavice, ihrisko 15:18 17:47
THK, rázc. 15:20 17:45
Kyjevské nám. 15:22 17:43
Radvaň, pošta 15:25 17:40
ZVT 15:27 17:38
Badín 15:35 17:30

 

 U11+12+13
   
zastávka Odchod
Príchod
Vlkanová 15:55 19:42
Badín škola 16:00 19:39
Rakytovce 16:03 19:30
Podháj 16:12 19:23
Kyjevské námestie 16:15 19:20
THK 16:20 19:18
Rudlová 16:28 19:12
Autobusová stanica 16:30 19:05
Podlavice 16:50 18:45

 

PIATOK

 U17
   
zastávka Odchod
Príchod
OŠG 14:55 18:09
ul.29.augusta (smer Sás.) 14:58 18:04
Ďumbierska 15:04 18:01
Rudohorská pošta 15:06 17:59
Salve 15:08 17:54
Severná 15:13 17:52
Strieborné nám. 15:15 17:50
Podlavice, ihrisko 15:18 17:47
THK, rázc. 15:20 17:45
Kyjevské nám. 15:22 17:43
Radvaň, pošta 15:25 17:40
ZVT 15:27 17:38
Badín, ihrisko 15:35 17:30

 

 U13-U12
   
zastávka Odchod
Príchod
Vlkanová 15:50 19:40
Badín škola 15:55 19:37
Rakytovce 15:58 19:32
Pošta 5, Radvaň 16:05 19:25
Podháj 16:12 19:18
Poľná 16:16 19:15
Kyjevské námestie 16:20 19:12
THK 16:23 19:05
Podlavice, ihrisko 16:30 18:55
Rudlová 16:38 18:45

Platí od 29.3.2016