12.8.2018 Čadca 2 : 1 Jupie

Strelci gólov: Ihring

Komentár trénera:

Na druhý zápas sme cestovali do Čadce , ktorá dovtedy oba svoje zápasy vyhrala. Po podpriemernom výkone v domácom zápase sme sa chceli predstaviť v lepšom svetle čo sa týka futbalovosti a pokračovať v bojovnom výkone z prvého zápasu.

 Do zápase sme vstúpili dobre , aktívne so snahou držať loptu na svojich kopačkách a hneď v 5 min. sme strelili gól Ihringom. Domáci potom prebrali iniciatívu pretože sme kopili chyby v rozohrávke a zaslúžene vyrovnali + zahodili 2-3 výborné príležitosti. Po preskupení  v obrane sme sa vrátili do zápasu a do polčasu sme niekoľko krát nebezpečne ohrozili domácu bránku. V týchto fázach sme konečne presnejšie kombinovali, otáčali hru a celkovo sme pôsobili sebavedomejšie.

  Do druhého polčasu sme urobili nejaké zmeny , ktoré nás na chvíľu v našej hre zabrzdili , ale postupne sme sa našou aktivitou dostali do zápasu a až do konca sme boli nebezpečnejší smerom dopredu , presnou kombináciou sme si vytvorili niekoľko výborných príležitosti. Dobre fungovala obrana , súper sa nedostával na našu polovicu , ale paradoxne sme v poslednej minúte urobili menšiu chybu a nepokryli sme domáceho hráča v 16ke za čo sme kruto pykali.

 Aj napriek tomu že sme tento zápas prehrali s výkonom sme oproti prvému zápasu spokojný. Samozrejme že tam bolo ešte strašne veľa chýb, ale posunuli sme dopredu čo sa výkonu týka a tak isto aj hľadania ideálneho zloženia mužstva. V ďalšom zápase budeme chcieť nadviazať na dobré veci zo zápasu v Čadci.

Hodnotenie zápasu