29.9.2018 Dukla B.Bystrica 2 : 2 Jupie

Strelci gólov: Fudra 2

Derby našej ligy prinieslo krásny futbal. Od úvodu sa bojovalo o každú loptu a každý kúsok hracej plochy. 10. minúte sa nám podarilo skórovať po rohovom kope, a gólom bol Fudra. Zápas mal stále slušné tempo a šance boli na oboch stranách ale tie dokzali zneškodniť brankáry. Smolný moment priniesla 42 minúta, keď nám súper strelil gól do šatne.

Druhý polčas sme opäť šľapli na pedál a opäť to bol Fudra ktorý strelil gól na 2:1. No o 10 minút na to už Dukla vyrovnala na 2:2. Zápas ešte okorenila červená karta, žiaľ na našej strane ju dostal kapitán Flaška. Zápas naberal postupne na tempe, a na konci sme ešte mohli strhnúť víťazstvo na svoju stranu, keď svoju rýchlosť využil Martinka no príležitosť nepremenil.