29.9.2018 Dukla Banská Bystrica 4 : 1 Jupie

Strelci gólov: Martin

Komentár trénera:

Na bystrické derby proti najlepšiemu mužstvu súťaže sme sa tešili a verili si že Duklu potrápime, lenže opak bol pravdou , o prvej minúty hráči absolútne nedodržiavali taktické pokyny a čo ma najviac prekvapilo bol fakt že sme sa báli hrať futbal , neexistovala rozohrávka od brankára a obrancov, všetko sme riešili dlhými loptami na útočníkov , ktorý nedokázali vyhrávať osobné súboje.

Prvý polčas sme ešte ako tak dokázali s domácimi držať krok , po jednej z mála krídelných akcií sme dokázali Martinom vyrovnať na 1:1 a druhú polku polčasu sme ich k ničomu nepúšťali , lenže o všetkom rozhodol jeden ofenzívny hráč Dukly o ktorého kvalitách sme vedeli napriek tomu urobil tri identické akcie a 3x sme dostali po jeho prihrávkach gól do poloprázdnej bránky.

Druhý polčas sme sa už nedokázali dostať absolútne k ničomu a ten vyznel ako exhibícia domácich.

Výkon v tomto zápase bol veľmi zlý , jasné že sila súpera bola na inej úrovni ako v predchádzajúcich zápasoch , ale aj tak sme mali zahrať lepšie, sklamaním ako som už spomínal bol predovšetkým strach hrať kombinačne. V najbližšom zápase sa musíme vrátiť k našej hre a v prvom rade byť sebavedomejší, lebo inak sa futbalovo nikam neposunieme.

Hodnotenie zápasu