22.4.2018 Futbalový klub NOVES Spišská Nová Ves 6 : 2 Jupie

Strelci gólov: Fojtík, Rakyta (11.m)

Do zápasu sme vstúpili nekoncentrovane a inkasovali sme z prvej príležitosti domácich. Následne sme dokázali odpovedať po dobre zvládnutej ŠS. Po góle sme prebrali iniciatívu a vytvorili si sľubné príležitosti, ale nepodarilo sa nám ich premeniť na gól, a trestali hostia. Po skrumáži a našom nedôslednom bránení sa domácu ujali vedenia. Do konca polčasu sme mali ešte dva náznaky šancí , ale chýbal nám kľud a rozvaha pri zakončení.

Do druhého polčasu sme vstúpili nekoncentrovane a v úvode sme inkasovali trikrát. Po tejto nevydarenej pasáži sme sa snažili ešte po prestriedaní skorigovať výsledok, čo sa nám podarilo, premenenou penaltou. Následne sme mali dva nájazdy na brankára, ale nepodarilo sa šance premeniť a domáci uzavreli po brejku na konečných 6:2.