30.3.2019 Jupie 5 : 3 Čadca

Strelci gólov: Spišák 3, Daxner, Varga

Komentár trénera:

Po poctivo odtrénovanom týždni sme nastúpili proti Čadci , ktorá bola v tabuľke hneď pred nami a  kde pôsobia dvaja nadpriemerný hráči tejto súťaže. Do zápasu sme vstúpili ideálne keď sa hostia ani nestihli dotknúť lopty a už prehrávali po góle Spišáka. Stále sme však hrali aktívne a znovu Spišák zvýšil na 2:0 a z PK upravil Daxner na 3:0. Hostia sa prvý krát dostali do našej 16ky a rozhodca nariadil prísny PK proti nám, tento moment nás však nepoložil , znovu sme dominovali a Spišák dosiahol hetrik 4:1. Polčas sme nakoniec po výbornom výkone vyhrali 4:2.

Druhý polčas sme prestriedali , ale ani to nás nezastavili a stále sme boli nebezpečný smerom dopredu a zaslúžene sme strelili Vargom gól na 5:2. Hostia potom zvýšili snahu , ale zápas sme s prehľadom dotiahli do konca a úplne zaslúžene vyhrali 5:3 , keď hlavne prvý polčas bol z našej strany výborný a takto nejako si predstavujem aktivitu smerom dopredu    

Napriek trom inkasovaným gólom som spokojný aj s defenzívou , ktorá výborne podporovala naše útočné akcie. Jarnú časť sme teda začali dvoma víťazstvami a o našej skutočnej kvalite sa viac dozvieme v nasledujúcom zápase v Martine.

Hodnotenie zápasu