30.3.2019 Jupie 3 : 2 Čadca

Strelci gólov: Škrečko 2, Rumanovský

Do zápasu s Čadcou sme išli s jasnou taktikou,  vytvoriť tlak na hráčov hostí, donútiť ich ku chybám, ktoré následne potrestáme. V úvodných minútach zápasu sme mali šancu vstreliť vedúci gól s nariadeného pokutového kopu, no Pliešovský netrafil bránu. Po tejto situácií sme sa dokázali otriasť a s malými výnimkami sme kontrolovali hru, čo nám prinieslo úspech v 15tej minúte , kedy sa k odrazenej lopte dostal Rumanovský a prvým dotykom poslal loptu do siete hostí. Do polčasu sa už stav nezmenil, i keď sme mali viacero príležitostí , ktorí sme nedotiahli do úspešného konca . Krátko po polčase sme navýšili náš náskok, kedy po ideálne zahratom rohovom kope , pekným zakončením hlavou prekonal súperovho brankára Škrečko.  Približne od 55. minúty prišiel radikálny zlom v našom výkone kedy sme nepochopiteľným spôsobom prestali plniť akékoľvek taktické pokyny, hráči začali robiť nelogické rozhodnutia čo vyústilo k tomu, že súper skorigoval stav na 2:1. Po tomto momente sme zmenili rozostavenie, no ani to nepomohlo a naša hra bola plná nepresnosti a alibizmu. V 72. minúte sme síce vstrelili ďalší gól, kedy sa presadil opäť nás najlepší hráč na ihrisku Marek Škreško, no ani to neprinieslo kľud na kopačky našich hráčov a opäť sme inkasovali po veľkej chybe v závere stretnutia .

Na záver treba povedať, že i keď výkon nebol zďaleka ideálny no povinné tri body sme získali. Nás trénerov by veľmi potešilo, keby už konečne môžeme počítať so všetkými hráčmi , ktorých absencia je citeľná, bohužiaľ taký je futbal.