10.4.2019 Jupie 2 : 3 Žilina

Strelci gólov: Mandzák, Biely

V peknom slnečnom počasí a na kvalitnom teréne nás čakal súper zo špica tabuľky. Uvedomovali sme si silu súpera a tak nám prišli pomôcť traja hráči, ktorý momentálne hrávajú v kategórii U14. Konečne sme mali od súpera aj výškovú prevahu.
Prvý polčas sa hral vo vysokom tempe a naši hráči podali nadpriemerný výkon. Súpera sme vysoko napádali na ich polovici a vytvorili sme si aj niekoľko gólových šancí, z ktorých padol aj prvý gól zápasu a výsledkom 1:0 sa skončil aj prvý polčas.
Druhý polčas sa tempo hry spomalilo, hlavne z našej strany. Súper postupne začal preberať hru na svoju stranu, z čoho padol aj vyrovnávajúci gól. Hneď z rozohrávky sme sa opäť ujali vedenia. Postupne sa začali prejavovať tréningové resty jednotlivých hráčov, ale aj napriek tomu sme si vytvorili gólové šance z ktorých sme však nedokázali skórovať, čo nás v konečnom dôsledku mrzí, lebo súper  nás v posledných piatich minútach zápasu za našu nedôslednú a netaktickú hru potrestal dvoma gólmi. V druhom polčase nás súper predčil hlavne kondíciou.
Aj napriek prehre hráči podali dobrý kolektívny výkon a tento zápas patrí medzi jeden z najlepších zápasov v tejto sezóne.
Mrzí nás ešte jedna vec, že nenominovaní hráči nevedia prísť podporiť svojich spoluhráčov na zápas - česť výnimkám.