12.6.2019 Jupie 0 : 0 Akadémia Juventusu

Posledné kolo sme odohrali s Juventusom ZA a chceli sme neinkasovať a samozrejme streliť aspoň jeden gól.

Zápas sme začali veľmi dobre , výborne sme kombinovali , držali loptu na našich kopačkách , ale do zakončenia nás hostia nepúšťali , naopak hrozili z brejkov a po chybnej rozohrávke sa dostali do 100% príležitosti ale podržal nás tak ako počas celej sezóny brankár Chladný.  Prvý polčas hodnotím z našej strany ako veľmi dobrý.

Druhý polčas to už nebolo ideálne, síce sme hrali väčšinou s loptou na kopačkách ale nedokázali sme si pripraviť finálnu prihrávku. Zápas skončil zaslúženou remízou.

Výkon to nebol ideálny , ale znovu sme neprehrali a tak sme sezónu skončili so sériou 10tich zápasov bez prehry v rade v ktorých sme len 4x inkasovali , so skóre 28:4. Skončili sme na výbornom 4. mieste.

Za celú sezónu sa musím chlapcom poďakovať, myslím si že väčšinou sa dalo na ich hru pozerať , mali výborný zápasový aj tréningový  prístup a dúfam že s väčšinou z nich sa stretneme aj v nasledujúcej sezóne.