4.5.2019 Jupie 7 : 0 Dolný Kubín

Strelci gólov: Martin 3, Mesiarik, Varga, Chlpek, Turňa

Komentár trénera:

Po troch zápasoch vonku sme si chceli konečne zápas na domácom ihrisku užiť. Kubín mal niekoľko zaujímavých výsledkov tak sme sa museli na zápas dobre ,  hlavne mentálne pripraviť. A môžem povedať že ja ako tréner som si ho užil !!

 Trochu pomalšie sme sa rozbiehali ale hneď prvá gólová akcia ukázala čo trénujeme , po rýchlej kombinácii sa presadil Mesiarik, prvý polčas sme od tohto momentu úplne ovládli, dobre sme kombinovali a strelili ďalšie dva góly v oboch prípadoch sa presadil Martin .

 Druhý polčas dostali príležitosť ďalší hráči ktorý dobre zapadli do rozbehnutého zápasu a svojimi výkonmi potešili.  Chlapci si schuti zahrali , podarilo sa nám streliť ďalšie štyri góly , Najprv do prázdnej bránky skóroval Varga, Martin zavŕšil hetrick , potom Chlpek posadil na zadok 3 hráčov súpera a do prázdnej bránky pridal ďalší gól a nakoniec netradičný strelec Turňa krásnou strelou spoza 16ky uzavrel na 7:0.

 Potešili góly po akciach ktoré na tréning nacvičujeme a hlavne potešila kombinačná hra , ktorou sa chceme presadzovať. Dúfam že takýchto zápasov z našej strany ešte uvidíme viacej.

Hodnotenie zápasu