18.5.2019 Jupie 0 : 0 Dukla B.Bystrica
Komentár trénera:

Favorita sme chceli na domácom ihrisku potrápiť a myslím si že sa nám to aj podarilo. Pred zápasom sme hráčom prizvukovali že Dukle musíme vyrovnať hlavne v dôraze a bojovnosti .

 Prvý polčas sme začali výborne a 10min. sme hostí doslova nepustili k lopte , dobre sme kombinovali , boli sme nebezpečný smerom dopredu a David Martin nepremenil samostatný nájazd. Postupne sa však Dukla dostávala do zápasu a začala byť nebezpečná hlavne zo ŠS , keďže  mali výškovú prevahu . Prvý polčas bol ešte vyrovnaný.

 Druhý polčas už Dukla ovládla , mi sme hrozili len z ojedinelých brejkov a do šancí sme sa nedostávali , to ale môžem povedať aj o súperovi, naša obrana a obranná činnosť celého mužstva fungovala výborne, bojovali sme a k tomu že sme nakoniec uhrali bezgólové remízu prispeli aj striedajúci hráči, ktorý to nemali ľahké aby zapadli do rozbehnutého zápasu , proti takému kvalitnému súperovi. V nadstavenom čase nás svojím výborným zákrokom podržal brankár Chladný a tak sme sa po 80 min.  mohli tešiť so zaslúženej remízy.

 Chlapcom musím pochváliť za bojovnosť , ale nespokojnosť je s predvedenou hrou , ked sme sa okrem prvých 10 min. báli hrať kombinačne , ale na druhej strane ich zase chápem išlo o derby a hrali proti mužstvu s suverénne najkvalitnejším kádrom v súťaži. ( na zamyslenie je ale prečo sa do hry pravidelne dostávajú len tí istý hráči , ale to nie je už naša starosť).

V nasledujúcich zápasoch už budeme za každú cenu hrať kombinačne.

Hodnotenie zápasu