30.10.2014 Jupie 4 : 7 FK Dukla Banská Bystrica

Strelci gólov: Mičák, Poliak, Zdánsky, Matušek

Aj keď sme prehrali so zápasom som spokojný. Až na zbytočných 5 gólov , čo sme súperovi svojimi chybami doslova darovali. Inak som s nasadením, hrou ,kombináciami spokojný. Konečne lídri , okrem prvých 10 minút , zahrali to čo od nich očakávam. Mali toho dosť ,odohrali zápas bez striedania v tempe. Hrali futbal sebavedomejšie ako zápasy predtym. Škoda nevyužitých šanci .Hlavne v prvom polčase , proti ,,slabšej,, partii duklistou. Niekedy ich šiestich priklincovali pred ich bránu ,krútili , ale nepremenili šance. Súper ťažil s odkopnutých lôpt. Dostali sme zbytočný gól po rohu , keď obranca vôbec nebránil a súper bez problémou zakončil hlavou. Opakujem škoda nevyužitych šanci .Hráči predvádzali pekné kombinácie na jeden , dva dotyky a súper nestihal. Druhý polčas sme súpera do ničoho nepustili obrancovia bez problémou ubránili súperových hráčov stojacich v obsajde , ale keďže sa nehralo na obsajdy, tak mohli tak hrať.Mali výhodu , že mali hráčou na striedanie , tak to aj dosť často využivali. My sme nemohli striedať , keďže máme dosť veľkú maródku  a ešte pred zápasom nemohli nastúpiť 4 hráči , lebo ochoreli.  My sme hrali s hráčmi čo mali jeden – dva treningy po chorobe. Preto som bol spokojný s nasadením a ochotou odmakať zápas. V druhom polčase sme nevyužili 3 – 4 šance , chýbalo nám zakončenie. Nebola kvalita v útoku.Druhá partia bojovala , ale dostávala zbytočné góly . Päť ich darovali súperovi. S ich nasadením a hrou som spokojný nechceli sa len brániť , ale chceli hrať futbal aj ztoho vyplynuli chyby a zbytočné góly.Som rád , že už končí liga , lebo posledný mesiac bolo veľa hráčou chorých a nemohli sme postaviť to najlepšie čo máme. Každé zlo je na niečo dobré , tak si zahrali za chorych  slabší s výkonnosťou. Hadam sa dame zdravotne do poriadku a začneme riadne trenovať všetci , lebo treningova účasť bola mizerná.