28.9.2014 Jupie 3 : 5 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa

Strelci gólov: Gura ,Nemec ,Berky

O zápase sa rozhodlo hneď na začiatku ,keď odvaha ,sebavedomie ,chuť vyhrať zápas sa stratila odpiskaním začiatku zápasu. Ostal len strach a zbytočný rešpekt zo súpera. Na začiatku sa urobili individuálne chyby a súper už v 2 minúte vyhrával a hlavne prvá skupina prestala hrať to ,čo vedia. Vôbec nespolupracovala , nepomáhala si , všade bola neskoro , prehrávala osobné súboje a tak bola po väčšinu času prvého polčasu pod tlakom . Prvá skupina ma hlavne sklamala v druhom polčase ,kde mala mať na vrch oproti súperovi ,ale ten svojim odhodlaním , ochotou sa pobiť o lepší výsledok ich vôbec nepustil do šancí . Medzi hráčmi nebol ani jeden ,čo by strhol ostatných hráčov k lepšej hre a väčšej aspoň bojovnosti . Nemáme takého hráča. Streliť jeden gól aj to na konci zápasu je málo pre týchto hráčov. Druhá skupina ukázala väčšiu chuť sa popasovať o lepší výsledok .Technické nedostatky nahrádzali bojovnosťou .Aj keď ich hra nebola oku lahodiaca za ich snahu si zaslúžia pochvalu. Škoda zápasu, keďže sa k nám aj šťastie priklonilo /tyčky hrali snami/ a druhá partia odohrala vyrovnaný /čo do výsledku/ zápas, sme zápas mohli aj vyhrať  ,keby / lenže na keby sa nehrá/ prvá skupina v druhom polčase viac zabrala , strelila viac gólov. Súpera , ktorý bol lepší , sme v druhom polčase vystrašili keď sme zo stavu 0:4 stiahli vysledok na 3:4 ale na otočenie už nezostal čas. Celkovo sklamanie s ,,lídrov,, mužstva , ktorí v šatni nahali odvahu , reči ,že chcú vyhrať a ,že súpera sa neboja. Takéto zápasy sa musia naučiť vyhrávať, keď nie to tak aspoň odohrať poctivo , čo najlepšie . Potom nie je problém aj prehrať po dobrom výkone ,ale tento zápas to nebol.