20.4.2016 Jupie 2 : 1 FO Kynex Bytča

Strelci gólov: Marchuk, Fehér

Do zápasu sme vstúpili neochotne, unudene, bez akejkoľvek chute vyhrať tento zápas. Už v 15. minúte sme boli za to potrestaní gólom – 0:1. Gól hostí pôsobil pravdepodobne ako budíček a od tej chvíle sme boli lepším družstvom, čo dokumentovala aj situácia z 23. minúty, keď krásnou strelou z poza pokutového územia skóroval Marchuk – 1:1. Do polčasu sme si vytvorili ešte niekoľko nebezpečných gólových príležitostí, no gól sme streliť nedokázali. Vstup do druhého polčase sa nám podaril lepšie ako do toho prvého a hneď od úvodu sme boli aktívni, no stále však neúspešní. Gólom sa skončila až akcia po rýchlom protiútoku, presadil sa Fehér – 2:1. V zbytku 2. polčasu sme nepremenili ešte dve alebo tri šance, ktoré by nás upokojili a potvrdili si víťazstvo. Našťastie pre nás ani súper nevyužil svojich pár príležitostí, takže sme sa mohli tešiť zo zisku troch bodov.