6.8.2018 Jupie 2 : 0 Kys.Nové Mesto

Strelci gólov: Paulík, Vodenský

Po relatívne krátkej letnej príprave, sme išli do prvého MZ na domácej pôde s veľkým očakávaním, veľmi sme chceli uspieť. Mužstvo v príprave trénovalo poctivo, káder je rozmanitý a čo nás asi najviac teší je, že v našom kolektíve máme veľmi potrebnú konkurenciu. Konkurencia je  dôležitým faktorom pre zvýšenie motivácie a výkonnosti samotných hráčov ako jednotlivcov.

Zápas sme začali veľmi dobre , stanovená taktika vychádzala no nedostali sme sa do vyloženej šance. Boli sme aktívny, no súper hrýzol najmä z brejkových situácií, čim sa hra vyrovnala a tak sa išlo do kabín za remízového stavu.

Cez polčas sme si vyjasnila, niektoré chybné momenty z prvého polčasu, do hry sme poslali dvoch čerstvých hráčov. Postupne sme v zápase začali dominovať a v 56. minúte po vzorovej nacvičenej akcií z tréningového procesu , prišla presná finálna prihrávka z krajnej vertikály od Martinku , ktorú pohotovo premenil Paulík na vedúci gól v zápase. Od tohto momentu sme jasne dominovali na ihrisku , držali sme loptu. Z ojedinelého protiútoku predsa len ešte raz pohrozili hostia, kedy bravúrne zasiahol brankár Sršeň. V strede poľa sme dominovali, škoda len, že sme nevyužili brejkové situácie, ktorých bolo požehnane. V 90.minúte sme spečatili výsledok na 2:0, kedy s rozumom zakončil Vodenský.

Oceňujem prístup všetkých našich hráčov, stále nás čaká veľa práce, no ak udržíme pozitívny prístup, tréningovú morálku a konkurenciu, ktorá nám priniesla víťazstvo v prvom MZ môžeme byť úspešný. Obrovským pozitívom bolo nasadenie a chuť striedajúcich hráčov, takto má fungovať kolektív