13.4.2019 Jupie 4 : 2 Lučenec

Strelci gólov: Gajdoš, Varga, Alakša, Martin

Na domácom ihrisku sme privítali oproti jeseni značne oslabený Lučenec , no aj nám chýbalo 6 hráčov a museli sme urobiť nejaké zmeny oproti plánovanej zostave.

Do zápasu sme vstúpili aktívne čo ma teší a hneď v 4 min. sa po peknej kombinácii presadil nováčik v našom mužstve Gajdoš , na 2:0 po individuálnej akcii zvýšil Varga . To nás neuspokojilo stále sme na ihrisku dominovali no do polčasu sme už neskórovali aj keď príležitosti na to boli. Dobre sme kombinovali a súpera nepúšťali k lopte.

Druhý polčas ako vždy z pozmenenou zostavou sme začali ešte aktívnejšie ako prvý, dostávali sme sa za obranu súpera a najkrajšej akcii zápasu po osi Vaščák – Svrčina – Alakša sme sa z našej polovice na tri dotyky dostali do zakončenia a bolo 3:0. Náš tlak pokračoval a aktívny Alakša vybojoval PK, ktorý sme na 2x premenili keď loptu dokopol do siete Martin. V závere  zápasu hostia 3x ohrozili našu bránku a inkasovali sme 2 zbytočné góly.

Z výkonom je určite spokojnosť až na pár hluchých fáz v oboch polčasoch, čo ma však mrzí je fakt že znovu sme inkasovali zbytočné a lacné góly , v posledných troch zápasoch sme dostali 10 gólov, čo je strašne veľa.