18.8.2018 Jupie 0 : 2 Martin
Komentár trénera:

Zápas proti Martinu nám mal ukázať ako na tom sme , pretože nás čakalo jedno z najlepších mužstiev v súťaži. A aj nám ukázal v čom sa musíme zlepšiť .

 Hostia vstúpili do zápasu lepšie , aktívnejšie , presne kombinovali a to bol presne ten rozdiel oproti nášmu výkonu na začiatku zápasu , presnosť kombinácie a koncentrácia na zápas. Vypracovali si niekoľko rohov a kôli slabšej koncentrácii sme aj inkasovali keď sme po RK nechali loptu spadnúť v päťke a nedokázali ju odkopnúť. Od tohto momentu sme sa dostali do zápasu aj mi a boli sme Martinu dôstojným súperom , vytvorili sme si 2-3  vynikajúci príležitosti , ale nepremenili sme ich. Druhý gól sme dostali z brejku keď sme podcenili situáciu na polke ihriska .

  Do druhého polčasu sme išli s tým že sa pokúsime streliť kontaktný gól, ale do šancí sme sa nedokázali dostať. Aj keď sme príkladne bojovali , herne to nebolo najlepšie. Druhý polčas bol vyrovnaný ani mi sme súpera nepúšťali do vyložených príležitostí .

  Chlapci ma herne nesklamali , proti kvalitnému súperovi sme dokázali dobre kombinovať , len škoda že sme nezachytili začiatok zápasu . Znovu sme príkladne bojovali za čo patrí chlapcom pochvala. Osobne si myslím že sme videli výborný prvý polčas z oboch strán.

Hodnotenie zápasu