18.8.2018 Jupie 0 : 2 Martin

V ďalšom domácom zápase na pôde v Badíne sme sa postavili proti kvalitnému súperovi z Martina. Vedeli sme čo nás bude čakať, pretože o kvalitných schopnostiach súpera sme sa mohli presvedčiť pominulé roky a jeho výsledky doterajšom priebehu tiež nasvedčovali o kvalite mužstva. Aj preto sme sa mužstvo snažili pripraviť z taktickej ale i mentálnej stránky. V zápase sme však nemohli rátať s viacerými stabilnými oporami, keďže z určitých dôvodov nemohli nastúpiť: Rafaj, Cipciar, Škrečko, Rosenberger.

Úvod zápasu sme však zaspali. Kým sme sa naladili na Martinskú vlnu, už sme inkasovali gól v 18. minúte. Ten však bol veľkým budíčkom do zápasu, keď sme začali hrať svoju hru. Dokonca polčasu sme si vytvorili aj dve obrovské šance, no tie však ostali nevyužité. A skvelé zahratý priamy kop Flašku, zneškodnil hosťujúci brankár.

V druhom polčase sme pokračovali v bojovnom výkone. Dostali sme sa aj do dobrých príležitostí no tie stroskotávali na finálnej fáze, či už išlo o prihrávku alebo zakončenie. Nedôraz v našich obranných radov v 66. minúte znamenal inkasovaný druhý gól. Zápas mal už konečnú podobu 0:2 pre hostí, keďže sa už do konca zápasu nič výrazne nestalo.

Zo zápasu si treba zobrať ponaučenie, ale určite nie chodiť so zvesenými hlavami. Po 4 zápasoch máme na konte 9 bodov, čo nás radi na popredné priečky. A po jednom takomto zápase nemôžeme klesať na duchu, práve naopak musí byť odrazovým mostíkom do ďalších dôležitých zápasov, ktorých ostáva do konca sezóny neúrekom.