25.5.2019 Jupie 2 : 2 Martin

Strelci gólov: Biely, Mandzák

V dobrom futbalovom počasí, ale na mäkkom, premočenom a ťažkom teréne nás čakal silný súper opäť zo špica tabuľky, ktorý v posledných dvoch kolách porazil Ružomberok a Žilinu.
V jesennej časti sme s týmto súperom odohrali kvalitný zápas s množstvom našich nepremenených šancí a krutým výsledkom 3:0.
Prvý polčas sme súpera zatlačili a vytvorili sme si množstvo stopercentných gólových šancí, z ktorých nám gólovú radosť prekazil výborne chytajúci brankár súpera, alebo nepresné zakončenie našich hráčov. Napokon sa nám pred koncom prvého polčasu podarilo streliť gól a polčas sme vyhrali 1:0. Treba spomenúť ojedinelú, ale stopercentnú šancu súpera v prvom polčase, s ktorou si náš brankár bravúrne poradil.
Do druhého polčasu nastúpil súper lepšie a postupne začal preberať hru na svoju stranu. Hráči súpera si vytvorili šance, z ktorých dali dva góly v krátkom časovom úseku. Naši hráči sa s prehrou nechceli zmieriť a svojou snahou si na úplnom konci zápasu vybojovali pokutový kop, ktorý po zlom zrealizovaní našťastie dorážkou premenili na gól.
V druhom polčase bolo opäť vidieť, že niektorým našim hráčom stále chýba kondícia. Chceme ešte vyzdvihnúť aj hráčov, ktorý naskočili do zápasu z lavičky náhradníkov za dobrý výkon. Myslíme si, že zápas dvoch rozdielnych polčasov, kde prvý dominovali naši hráči a druhý hráči súpera sa skončil spravodlivou delbou bodov.