7.5.2016 Jupie 9 : 2 MFK Nová Baňa

Strelci gólov: Marko 3, Sedláček 2, Samson, Blaško, Vačšák, Vinarčík

Od začiatku zápasu bol viditeľný rozdiel medzi tímami. Futbalovo sme boli lepším družstvom a už v 7. minúte sme vyhrávali 1:0. Potom sme v priebehu 10. až 20. minúty nepremenili 3 veľké gólové šance, až v 23. minúte sa po individuálnom prieniku presadil Marko – 2:0. O sedem minút neskôr skóroval Sedláček (3:0) a zrejme každý si už myslel, že to pôjde jednoducho, no opäť prišla séria nepremenených gólových príležitostí a po ojedinelom útoku súpera faul v pokutovom území. Nariadenú penaltu hráč hostí s prehľadom premenil a tak sme po polčase vyhrávali len 3:1. Našťastie hneď po prestávke sme zvýšili svoj náskok na 4:1, o čo sa postaral druhým gólom v zápase Sedláček. O niekoľko minút neskôr sa nám podarilo opäť skórovať, keď po rýchlej kombinácii po pravom krídle a prihrávkou do pokutového územia skóroval Blaško – 5:1. Po identickej akcii skóroval Vaščák – 6:1. V zapätí sme znovu dokázali zahodiť niekoľko vyložených šancí, za čo sme pykali, keď z druhej strely na našu bránu sme opäť inkasovali – 6:2. Gól súpera nás akosi trochu prebral a do konca zápasu sme skórovali ešte trikrát a zo zápasu sme si odniesli 3 body za výhru 9:2.