15.9.2015 Jupie 3 : 11 MFK Ružomberok

Strelci gólov: J. Chromek, Spišák, vlastný

Zápas s veľmi kvalitným súperom zvládlo k spokojnosti len naše prvé mužstvo. Chlapci potvrdili svoje kvality, oproti zápasu v R.Sobote zvýšili pohyb, dôraz v osobných súbojoch a spresnili rozohrávku. Nebiť komunikačných chýb v našej defenzíve mohlo naše prvé mužstvo zvíťaziť. Naše druhé mužstvo opäť zvládlo len prvý polčas , v ktorom si vytvorilo viaceré sľubné príležitosti na strelenie gólu avšak nepresnosť v zakončení sa obralo o polčasové víťazstvo(0:1).V druhom polčase došlo v tomto našom mužstve k zmene na brankárskom poste a naši hráči zneisteli, prejavili sa ich kondičné nedostatky ako aj nedostatočné morálno-vôľové vlastnosti, čo viedlo u tohto nášho mužstva k zlyhaniu a následnej výsledkovej dominancii súpera v druhom polčase(0:7).Na záver výsledky našich jednotlivých mužstiev - 3:3 , resp. 0:8.