19.5.2018 Jupie 2 : 2 MFK Ružomberok

Strelci gólov: Blaško, Biely

Zápas proti kvalitnému a technicky vyspelému súperovi sme začali veľmi dobre , aktívne a po prieniku a strele Volka sme z dorážky strelili gól , ktorý však nebol pre ofsajd uznaný.

Prvý polčas bol absolútne vyrovnaný a ako sa už pomaly stáva pravidlom inkasovali sme po hrubej chybe brankára. Tento moment nás nepoložil , aj keď chvíľu trvalo kým sme sa znovu postavili na nohy ale nakoniec sa nám podarilo vyrovnať po Bieleho dobre zahranom rohovom kope poslal loptu do siete Blaško. Polčas skončil 1:1

Druhy polčas sme znovu začali výborne a súpera sme nepúšťali na našu polovicu ihriska , keď mi sme nevyužili 2 výborné príležitosti. Postupne sa ale hostia dostali do zápasu a 3x nastrelili brvno našej bránky , nám sa to podarilo raz. V poslednej minúte sa výborne presadil útočník hostí v našej 16-ke a prehrávali sme 1:2, to už asi nikto neveril že sa nám podarí ešte skórovať , ale po strele Parillu a dorážke z nemožného uhla to dokázal Biely a tak sme v nadstavenom čase vyrovnali na zaslúžených 2:2.

Chlapcom patrí za tento výkon veľké pochvala , počas celého zápasu sme boli Ružomberku vyrovnaným súperom a ukázalo sa že bojovať sa oplatí až do konca.