12.6.2016 Jupie 4 : 2 MŠK Fomat Martin

Strelci gólov: Samson 2, Pašák, P.Lichý

Do zápasu sme vstúpili s odhodlaním nadviazať na predošlé dve výhry s tabuľkovo lepšími súpermi a uspieť aj s týmto družstvom. Úroveň zápasu bola hneď od začiatku veľmi dobrá, hra sa prelievala zo strany na stranu. V 12. minúte sa podarilo hosťom otvoriť skóre strelou z diaľky, takže sme veľmi rýchlo prehrávali – 0:1. Neprešla však takmer ani minúta a bolo vyrovnané, keď po kombinácii na krídle a prihrávke do pokutového územia sa presadil Samson – 1:1. O ďalšiu minútu hry sme už vyhrávali, keď sa k odrazené lopte v šestnástke dostal Pašák – 2:1. Hra sa potom ukľudnila, šancí ubudlo a tak sa do polčasu stav nezmenil. Úvod do toho druhého vyšiel lepšie hosťom, keď už po troch minútach hry vyrovnali na 2:2. Chalani sa z gólu rýchlo otriasli a snažili sa opäť dostať do vedenia. Odmena za snahu aj prišla už v 58. minúte v podobe gólu, keď sa po veľmi peknej individuálnej akcii presadil znovu Samson – 3:2. Súper nás po góle na niekoľko minút zatlačil, no jeho tlak sme ustáli, dokonca sme po rýchlom protiútoku dokázali skórovať, presadil sa Pavol Lichý – 4:2. Stav stretnutia sa do konca zápasu už nezmenil a tak sme zaznamenali ďalšie skvelé víťazstvo so silným protivníkom.