2.4.2016 Jupie 4 : 0 MŠK Fomat Martin

Strelci gólov: Bobrovský 2, Suja, Selecký

Komentár trénera:

Do zápasu sme vstúpili aktívne, a nekoncentrovanosť súpera sme potrestali už v 7.minúte. Po góle sme mali takmer okamžite k dispozícii šancu na druhý gól, ktorú sa nám nepodarilo premeniť, čo poznačilo náš ďalší prvopolčasový výkon. Produkovali sme veľké množstvo nepresných prihrávok a problémy nám robil, veľmi dobre sa pohybujúci súper. Nedarilo sa nám vyhrávať osobné súboje a často krát sme chyby naprávali len za pomoci faulov. Často krát sme sa nezmyselne zbavovali lopty odkopom, keď sme neboli pod tlakom! Súper sa sústredil na dobrú poctivú defenzívu, ktorá nám robila veľké problémy, a dlho sme si s ňou nevedeli poradiť.

Druhý polčas sa nám podarilo skórovať po rýchlom protiútoku. Druhý gól pomohol nášmu výkonu. Hrali sme sústredenejšie a konečne sa zlepšila, aj kombinácia. Následne súper otvoril hru a otvoril sa nám priestor na protiútoky, čoho výsledkom boli dva naše góly. Mrzí nás ,však nepremenená penalta!

Zápas hodnotíme pozitívne. Bol to náš prvý domáci zápas na prírodnom trávniku, ktorí treba priznať, nám robil značné problémy. Naopak vyzdvihnúť treba trpezlivú hru do konca zápasu, lebo nie každý zápas sa darí rozhodnúť hneď v prvom polčase. Hráčom treba poďakovať, aj za poctivé bránenie a nasadenie. Veríme, že v nasledujúcom zápase stúpne kvalita našej hry, mužstvo sa dokáže stotožniť s terénom a bude sa prezentovať kombinačnejšou, priamočiarejšou a hlavne presnejšou hrou!!!!

Hodnotenie zápasu