23.8.2014 Jupie 2 : 2 MŠK Kysucké Nové Mesto

Strelci gólov: Lichý, Bartko

Do domáceho zápasu sme išli s jednoznačným cieľom, a to uspieť a vybojovať si tri body. Hostia vstúpili do zápasu veľmi dobre, kedy nás zaskočili svojou agresivitou, bojovnosťou ,ale aj celkovým herným prejavom. Našou slabinou bola hlavne centrálna zóna, počnúc stopérskou dvojicou, ktorá hrala absolútne dezorientovane a nesústredene, cez stred poľa v ktorom nám nefungovala hlavne výmena miesta, rozohrávka a prvý dotyk, až po hrotového hráča, ktorého sme vlastne ani nemali, keďže na tomto poste musel alternovať ortodoxný krajný záložník Paššák. Prvý polčas sme jasne prehrali herne ako aj výsledkovo 0:2. V druhom polčase prišlo k preskupeniu v zostave, a z našej strany prišlo zlepšenie obrannej fázy a zvýšeniu agresivity a tlaku na loptu.

Myslím že zápas, bol vyrovnaný a tomu odpovedá konečný remízový výsledok 2:2.

Z tohto zápasu jednoznačne vyplýva, že hráči musia k zápasu pristupovať zodpovedne nie len v deň zápasu, ale aj počas celého týždňa. Stretnutie s Kysuckým Novým Mestom, bolo naším najslabším v doterajšom priebehu sezóny, kedy náš výkon nemal potrebnú kvalitu, a mužstvo neukázalo svoju pravú tvár, je pravdou, že prišlo k zásahom do zostavy, či už vynúteným alebo nevynúteným, ale kategória U 17 je o tom aby každý hráč z kádra prešiel plynulo zo žiackeho futbalu do dorasteneckého.

Jednoznačným poučením je , že každý jeden hráč ako aj člen realizačného týmu musí byť stopercentne koncentrovaný na zápas.