28.10.2017 Jupie 1 : 0 MŠK Rimavská Sobota

Strelci gólov: Biely

Zápas s Rimavskou Sobotou mal byť z tých ťažších a to sa aj naplnilo. Prvých 10 minút bolo vyrovnaných , ale potom sme zlepšili dôraz v defenzíve a súpera sme pritlačili na jeho polovicu. Snažili sme sa kombinovať, tvoriť hru, ale defenzíva hostí odolávala. Dokázali sme si vytvoriť 2-3 gólové príležitosti , ale netrafili sme súperovu bránku. Druhý polčas sme začali tak ako sme prvý  skončili, pritlačili sme súpera a z odrazenej lopty sa nám konečne podarilo skórovať. Obraz hry sa nezmenil do konca zápasu ,vypracovali sme si ešte 2 tutovky, ale nepridali sme druhý ukľudňujúci gól. Na konci zápasu sme znervózneli zle sme riešili defenzívne činnosti , nepodržali sme loptu a súper nám pohrozil dlhými loptami za obranu, ale bez zakončenia.

V zápase dominovali obe defenzívy , naopak v útočnej fáze nám chýbala kreativita, na tom musíme popracovať, pretože ak sa skoro celý zápas odohráva na polke súpera je potrebné mať niekoľko rôznych riešení , aby sme dokázali súpera prekvapiť. Výkon môžeme zhodnotiť ako priemerný, nevynikali sme tak ako v predchádzajúcich zápasoch ,ale aj tak chlapcov chválime za prístup k zápasu a chuť zvíťaziť aj keď sa nie všetko podarí.