9.4.2016 Jupie 6 : 0 MŠK Rimavská Sobota

Strelci gólov: Fehér 2, Samson, Blaško, Markovič, Lichý

Už od úvodu zápasu bol viditeľný rozdiel v kvalite družstiev, kde sme pôsobili futbalovejším dojmom, avšak mali sme problém vo finálnej fáze, v ktorej sme boli veľmi nepresní. Zmena prišla až v 22. minúte, keď sa presadil Samson – 1:0. Potom prišiel úsek hry, počas ktorej sme súperovi dovolili dostať sa do niekoľkých dobrých šancí. Našťastie pre nás sa neskončili gólom a tak šesť minút pred polčasovou prestávkou, po vydarenej krídelnej akcii a centri Vološína skóroval Blaško – 2:0. Začiatok druhého polčasu sme začali aktívne a vypracovali sme si niekoľko šancí. Gólom sa skončila až pekná kombinačná akcia, na ktorej konci bol Markovič – 3:0. Po tomto góle sme sa prispôsobili súperovi, prestali sme byť aktívni a chlapci vyzerali ako keby im tento výsledok stačil. Bolo preto potrebné z lavičky chalanov opäť povzbudiť a motivovať k lepším výkonom na ihrisku. Po týchto „hluchých“ dvadsiatich minútach hry z našej strany, nacentroval loptu z ľavej strany pred bránu Blaško a dobiehajúci P. Lichý nemal problém ponúknutú šancu premeniť v gól – 4:0. Gól na 4:0 vlial celému družstvu ďalšie sily a naopak súperovi vzal aj tie posledné, čoho výsledkom boli ďalšie 2 góly do siete Rimavskej Soboty, o ktoré sa postaral Fehér. Konečný výsledok 6:0 potešil nás trénerov a rovnako aj hráčov. Mrzli nás však momenty, kedy sme boli málo aktívni a taktiež nám chýbala väčšia chuť po víťazstve a po väčšom množstve strelených gólov.