11.11.2017 Jupie 4 : 1 MŠK Žilina U13

Strelci gólov: Šalko 2, Biely, Volko

Na umelej tráve sme chceli do zápasu vstúpiť aktívne, avšak na úvod nám súper ukázal svoju silu. Našťastie sme sa rýchlo spamätali a hneď sa nám po dobrom pressingu podarilo skórovať. Súper hral vynikajúco pohyblivo, kombinačne, čo sme aj očakávali. V osobných súbojoch ročný rozdiel medzi hráčmi nebol vôbec vidieť. Nám sa podarilo do šancí dostávať sa hlavne po pressingu a po rýchlych brejkoch. Prvý polčas sme ešte boli Žiline rovnocenným súperom a vyhrali sme ho pre súpera kruto 4:0. Druhý polčas bol diametrálne odlišný. Súper vstúpil veľmi dobre, zatlačil nás na vlastnú polovicu a nedovolil nám prakticky nič, my sme neboli schopný 2 presných  prihrávok po sebe. Chalani nastúpili veľmi zle, v hlavách už vyhrali zápas a nasadenie z prvého polčasu vyprchalo. Boli sme odovzdaným súperom, bez bojovnosti, bez záujmu. Snažili sme sa to zmeniť striedaniami, ale tie nepriniesli žiadnu zmenu. Záverečný hvizd bol tak povediac vykúpením z útrap druhého polčasu.

Po futbalovej stránke musíme uznať, že Žilina bola futbalovejším mužstvom a hrala veľmi dobre. Futbal sa však hrá na góly, ktorých sa nám podarilo dať viac ako súperovi. Čo sa týka výkonu, posledné zápasy hľadáme svoju tvár, nedarí sa nám hrať futbal, a nie a nie to zlomiť. Budúci týždeň nás čaká posledný zápas jesennej časti a chceme sa rozlúčiť víťazstvom po dobrom výkone.