14.9.2019 Jupie 3 : 2 Námestovo

Strelci gólov: P.Suja 2, Meňuš

Do zápasu sem vstúpili aktívne, zahrávali sme 3-4 štandardné situácie, kedy sa vo vzduchu dokázal presadiť Meňuš, no nedokázal skórovať.  V 18. minúte sme dokonca inkasovali gól, po individuálnej chybe v rozohrávke a naša hra stratila tempo, pohyb. Do druhého polčasu sme spravili zmeny, ktoré pozitívne ovplyvnili výkon mužstva, hráči si zobrali k srdiečku polčasový pohovor.  Vyrovnanie prišlo po peknej priamočiarej akcií, kedy sa presadil P. Suja , ktorý krátko na to premenil aj pokutový kop.  Dokázali sme vstreliť aj poisťujúci gól, Marek Škrečko pekne potiahol loptu , umne ju posunul na Meňuša, ktorý vstrelil svoj prvý gól v prvom zápase za náš klub. V záver sme ešte inkasovali zbytočný gól, no veľmi dôležité tri body zostali doma.

Ďakujem hráčom za prístup v druhom polčase, hra ideálna nebola , ale víťazstvo veľmi potešilo. Ideme ďalej !!!!!!!!!!