1.9.2018 Jupie 1 : 1 Námestovo

Strelci gólov: Štefánek

Komentár trénera:

Zápas sa hral počas leteckých dní ( rovno nad ihriskom) v Badíne na ihrisku bolo v tom čase možno  500 ľudí , takže sme hráčom upozornili na premotivovanosť. Ale presne opak bol pravdou, hráči sa báli kopnúť do lopty, zabudli všetko čo ich v predchádzajúcich zápasoch zdobilo. To čo som videl v prvom polčase už nechcem nikdy vidieť a zažiť – katastrofa !!!.

  Po jednej z množstva individuálnych chýb sme dostali gól , ale ani ten nás neprebudil a do polčasu sme si dokázali vypracovať len jednu 100% šancu, pri ktorej náš útočník nezvládol prvý dotyk a prihral rovno brankárovi do rúk.

   V polčasovej prestávke sa bolo o čom rozprávať, čo vysvetľovať a som rád že aspoň druhý polčas sme zapli na vyššie obrátky , ale to už súper stál na vlastnej polke a bránil s 10mi hráčmi a bolo veľmi ťažké presadiť sa. Napriek tomu sme si vypracovali štyri 100% príležitosti , ale nepremenili sme ani jednu. Gól sme strelili z PK, keď Štefánek s prehľadom potrestal nezmyselný faul súpera.

    Posledná dva domáce zápasy sme nedokázali podať optimálny výkon počas celého zápasu , čo bude v ďalšom domácom zápase hlavným cieľom.

Hodnotenie zápasu