1.9.2018 Jupie 2 : 0 Námestovo

Strelci gólov: Flaška 2

Po gólovych hodoch s Turzovkou sme sa museli pripraviť na náročnejšie súpera z Oravy a tým bolo Námestovo. Cieľ bol jasný, získať na domácej pôde tri body a potvrdiť našu formu a tým predlžiť našu šnúru víťazstiev.

Od úvodu stretnutia sa nám náš cieľ podarilo postupne napĺňať, keď už v 11. minúte skóroval náš kapitán Flaška. Celý prvý polčas sme hru kontrolovali a vytvorili si aj ďalšie príležitosti tie však neskončili v sieti súpera.

Úvod druhého polčasu sme začali nedisciplinovane a zaspato. Keď si hostia dokázali vytvoriť niekoľko príležitostí, tie však zneškodnil náš brankár. Onedlho sme museli riešiť ďalší problém a to v podobe červenej karty nášho krajného obrancu. Hostia pocítili šancu, no dôsledná defenzívna práca a srdce našich na ihrisku im ju veľmi znepríjemňovali. Pokoj na kopačky nám priniesol gól napriek oslabeniu opäť z kopačky Flašku. A stanovil tak konečné skóre 2:0.

Za predvedení výkon patrí chalanom poďakovanie. Odviedli výbornú prácu, dodržali taktické pokyny a v zápase vydali zo seba všetko, čo bolo odmenené aj dôležitými tromi bodmi do tabuľky.