12.4.2015 Jupie 8 : 2 Námestovo

Strelci gólov: Praženica 2, Mičák 2, Sihelský, Ihring, Berky, Sklenka

Konečne sme dali goly a zápas zaslúzene vyhrali.V prvom polčase , sme svedomito vytáčali trenerov ,vlastných fanušikov ,našim klasickým nepremieňaným 100 percentných šancí. Polčas sme mali vyhrávat o 6 golov a nie aby bol stav 2:2. Hra nielen prvý polčas , ale po celý zapas dobrá ,súper sa na našu polovicu dostal po odkopnutej , alebo nakopnutej lopty. Zavše sme súperovi chybou , nedôrazom pomohli zalozit ojedinelí útok.Našastie bolo toho málo. Muzstvo dobre kombinovalo, prenášalo loptu na druhú stranu ihriska, dobré boli aj rýchle prechody do útoku, kde sme dobre kombinovali na jeden dotyk. Celkovo som spokojný , aj ked ma chalani nepremieňaným šanci neraz vytočili. Dúfam , ze tento zápas a hlavne strelené goly , chalanou naštartujú a začneme konečne strieľat goly a pokračovat v hre ,ktorú chalani predvádzajú na ihrisku.