16.5.2019 Jupie 3 : 2 Pohronie

Strelci gólov: Bubelíny 2, Ďurica

Po sérii zápasov sťažkými súpermi sme nastupovali na zápas s malou dušičkou. Zápas v jesennej časti súťaže sme odohrali u súpera veľmi zle a preto sme mu mali čo vracať. Vstup do zápasu bol veľmi dobrý a hneď v 2 minúte sme dokázali skórovať. V priebehu niekoľkých minút sme mohli pridať ďalšie góly a dostať sa do pohody. Z nepochopiteľných dôvodov sme však prestali byť dôrazní v osobných súbojoch, nechávali sme súperovi priestor na kombináciu a dovolili im hrať na lopte. Zákonite prišiel trest a v priebehu 10 minút sme prehrávali 1:2. Napriek tomu sme nepodľahli panike a cez polčas sme si vysvetlili k čomu sa musíme vrátiť. Druhý polčas bol z oboch strán v dobrom nasadení. Hralo sa hore dole, opäť sme sa dostávali do šancí a bolo len otázkou času, kedy strelíme gól. Napokon sme dokázali v zápase pridať ďalšie dva góly a zaknihovať dôležité víťazstvo. Chlapci si zaslúžia za nasadenie pochvalu. Rozdielovým hráčom bol v našom mužstve Adam Bubelíny, ktorý prevyšoval ostatných spoluhráčov.