25.9.2018 Jupie 2 : 1 Pohronie

Strelci gólov: Ihring 2

Komentár trénera:

Tak ako som posledné hodnotenie končil , tak toto začnem , len s tým rozdielom , že na ihrisku sme ako mužstvo pôsobili ( vyzerali) zle. Od úvodu sme sa snažili držal loptu na našich kopačkách , ale nie celkom podľa predstáv sa nám darila rozohrávka od obrany. Napriek tomu sme urobili niekoľko výborných prechodov na súperovu polku ihriska, ale 2-3 výborné príležitosti sme nepremenili . Súper hral na brejky a jeden dokázal premeniť a polčas skončil 0:1.

Druhý polčas sme začali aktívne, lepšie a presnejšie sme kombinovali , tlačili sme sa do zakončenia a zaslúžene sme otočili skóre na 2:1 keď sa 2x presadil Ihring , až do tohto momentu sme boli lepším mužstvom lenže tempo sme nedokázali držať do konca a posledných 20 min. bol Žiar nebezpečnejší , ale do šance sme ich nepustili a tak sme po rozpačitom výkone zaslúžene o gól zvíťazili.

Napriek nepresvedčivému výkonu  musím chlapcov pochváliť za to že sa snažili o hru ktorú od nich vyžadujeme a verím že najbližší zápas to bude zase lepšie. Už sa všetci tešíme na derby s Duklou a aj keď nebudeme favoritom určite budeme chcieť byť viac ako vyrovnaným súperom – uvidíme .

Hodnotenie zápasu