8.9.2018 Jupie 7 : 0 Poltár

Strelci gólov: Alakša 2, Ihring, Martin, Mesiarik, Hrnčiarik, Madoš

V ďalšom domácom zápase proti papierovo slabšiemu súperovi sme začali aktívne , ale žiaľ gól sa nám nepodarili streliť. Postupne sme začali kopiť strašne veľa nepresností , či už nepresných prihrávok, alebo zlý prvý dotyk , znervózneli sme a len ťažko sme sa dostávali do zakončenia.       Stále sme však chceli hrať svoju hru a na druhej strane sme aj urobili veľmi veľa pekných kombinácií, po jednej z nich do prázdnej bránky skóroval Ihring a na 2:0 zvyšoval Martin keď povyzvŕtal obrancov súpera .

Druhý polčas sme znovu začali aktívne s tým rozdielom že sme aj dokázali streliť góly, postupne sa presadili aktívny Alakša 2x a Mesiarik. Viazla nám však finálna fáza , z našej polovici ihriska sme dokázali bez problémov vykombinovať , ale pred 16kou sme boli nepresný. Tak ako v prvom polčase sme však urobili niekoľko pekných kombinácií a strelecky sa ešte presadili Madoš a Hrnčiarik .

Chlapcov chcem napriek tomu že hra vyzerala kostrbato a niektorý z nich herne sklamali pochváliť za to že sa počas celého zápasu snažili o hru ktorou sa chceme presadiť aj napriek tomu že sa nie všetko podarili.