6.10.2018 Jupie 6 : 0 Rim.Sobota

Strelci gólov: Martin, Jahoda, Varga, Ihring , Alakša , Spišák

Komentár trénera:

Po zbabranom výkone s pred týždňa sme sa proti Rimavskej Sobote chceli ukázať v lepšom svetle. Hostia na zápas pricestovali len s 10mi hráčmi , takže sa dalo očakávať že sa stiahnu na vlastnú polku,  budú pozorne brániť a vyrážať do brejkov.

Prvý polčas sme začali aktívne, držali sme loptu na svojich kopačkách a pokúšali sme sa prekonať defenzívu hostí , dobre sme otáčali ťažisko hry a pokúšali sa o kolmé prihrávky za obranu , buď vzduchom alebo po zemi , podarilo sa nám niekoľko pekných kombinácií a 2x sme dokázali skórovať , ako prvý sa po prízemnom centri presadil Martin a po ŠS zvýšil Jahoda.

Na druhý polčas sme prestriedali , hned v 5 min.  po chybe v defenzíve hosti presne zakončil Varga a o 2 min. s prehľadom premenil svoju tutovku Ihring. Ďalšie šance sme potom dlhšie nepremieňali , až na konci zápasu sme znovu v rozpätí 2 min. 2x skórovali , najprv strelou zo 16m Alakša a skóre uzavrel podobným spôsobom Spišák.

Tento zápas nám poslúžil ako dobrý tréning kedže hostia sa logicky zamerali na defenzívu a my sme museli byť smerom dopredu kreatívny , ak sme sa chceli dostať k zakončeniu. Jasné že nie všetko sa nám podarilo , ale dokázali sme sa dostávať za obranu hostí,  škoda že veľa finálnych prihrávok nenašlo adresáta. Chlapcov môžem pochváliť za dnešný výkon , väčšinu zápasu sa snažili o hru ktorú od nich vyžadujeme + sa dokázali 6x strelecky presadiť.

Hodnotenie zápasu