21.5.2016 Jupie 8 : 2 ŠK Tvrdošín

Strelci gólov: Marko 2, Žilík 2, L. Lichý 2, Vološín, Vačšák

Zápas sme začali veľmi dobre, keď do 15. minúty zápasu sme si vytvorili 3 veľmi dobré príležitosti na skórovanie. Bohužiaľ sa nám ich nepodarilo premeniť. Až v 20. minúte sa to podarilo Markovi – 1:0. Hneď po vstrelenom góle sme aj inkasovali, keď chybu nášho brankára Koválika potrestal súper strelou do prázdenej brány – 1:1. Po tomto góle sme znervózneli a nedarila sa nám kombinácia, strácali sme veľa lôpt, najmä v stredovej formácii, čo vyústilo do ďalšieho gólu v našej sieti – 1:2. Na aké-také spamätanie sa nám pomohol rýchly vyrovnávajúci gól, už o 4 minúty neskôr, opäť z kopačky Marka – 2:2. Úvod druhého polčasu bol z našej strany aktívny, no nevedeli sme sa strelecky presadiť. Chýbal nám väčší kľud v zakončení. V 58. minúte sa odohrala pravdepodobne zlomová situácia zápasu, keď po faule na Vinarčíka, dostal brankár hostí červenú kartu a v rovnakej minúte, strelou z diaľky, nás dostal do vedenia Vološín – 3:2. Od tohto momentu sme boli pochopiteľne dominantným družstvom na ihrisku a v priebehu pätnástich minút sme dokázali štyrikrát skórovať (2x Žilík a 2x Lichý L.) a zvýšiť tak skóre zápase na 7:2. Do konca zápasu sa nám podarilo vstreliť ešte jeden gól a zápas s Tvrdošínom sme zvládli v pomere 8:2.