29.8.2020 Jupie 2 : 2 Sp.N.Ves

Strelci gólov: Paulovčík, Necpál

V zápase so Spišskou sme inkasovali rýchli gól, po zbytočnom faule pred našou 16kou súper v 2 minúte otvoril skóre po výborne zahratom priamom kope. V prvom polčase sme mali problém hlavne s rozohrávkou, kazili sme jednoduché prihrávky, čo vyhovovalo súperovi ktorý bol výborne technicky pripravený a bol nebezpeční. Nám sa však v prvom polčase vďaka našej aktivite podarilo vyrovnať. V druhom polčase sme už menej kazili ako v prvom boli sme presnejší aj nebezpečnejší vďaka čomu sa nám podarilo streliť gól na 2:1. Súper bol naďalej aktívny nebezpeční a po našom zlom bránení v 16ke vyrovnal na konci zápasu z pokutového kopu. Gól v posledných minútach nás mrzí avšak v konečnom dôsledku je remíza 2:2 spravodlivá.