15.9.2016 Jupie 3 : 1 TJ Stráža

Strelci gólov: Bartko, Žilík, Nagy

Zápas s posledným družstvom súťaže sme začali vlažne a s veľmi malou snahou prevalcovať súpera hneď od začiatku. Postupne sme sa dostali do niekoľkých šancí, ktoré sa však neskončili gólom. V polovici  1. polčasu, po rohovom kope Nagya sa dostal k lopte nekrytý Bartko a skóroval 1:0. Po góle sme sa bohužiaľ vrátili k hre zo začiatku zápasu. Nevýrazný, nedôsledný a nekompaktný prejav, bez snahy či bojovnosti streliť ďalšie góly, ktorý nezmenila ani polčasová prestávka. Zmena prišla opäť až v polovici tentokrát 2. polčasu, keď sa v 72. minúte presadil Žilík – 2:0. Dlho sme sa však z dvojgólového vedenia netešili, pretože už o tri minúty neskôr hostia znížili na rozdiel jediného gólu – 2:1. Pre hostí to bol celkovo prvý gól v šiestom zápase sezóny! Inkasovaný gól nás mierne zaskočil, ale po niekoľkých minútach sme sa otriasli a začali hrať smerom dopredu. V 87. minúte sme sa dokázali gólovo presadiť aj po tretíkrát, keď strelcom gólu bol Nagy – 3:1. Následne o minútu neskôr sa Nagy opäť ocitol v dobrej príležitosti, no zoči voči brankárovi neuspel a tak s výsledkom 3:1 sme si pripísali 3 body do tabuľky.